Соломка пісковик жовтий 3 см

solomka piskovyk zovtyj 3 01

Осадова гірська порода, що складається з піщинок, домішок кварцу, польового шпату, кальциту і слюди,  зцементовані природним чином під тиском води.

Характеристики

Од. виміру 1 м. кв.
Розмір ширина 3 см
Призначення облицювальний камінь
Матеріал пісковик
Країна-виробник Україна

ОПИС ТОВАРУ ТА ЗАСТОСУВАННЯ

Осадова гірська порода, що складається з піщинок, домішок кварцу, польового шпату, кальциту і слюди,  зцементовані природним чином під тиском води. Пісковик дуже широко застосовується у будівельній галузі в якості будівельного та облицювального матеріалу. Також використовується для ландшафтного будівництва і дизайну у вигляді соломки, плитки, щебню, необробленого каменю, буту та каменю для доріжок. Пісковик може відрізнятися за щільністю , текстурою та  гамою кольорів , має високу пористість. 

Властивості: довговічність, стійкість до перепаду температур та впливу навколишнього середовища, екологічність, зносостійкість, шорстка повехня, легко піддається обробці.

Пісковик облицювальний колотий застосовується для оздоблення  стін, фундаментів, парканів. Для цього обирається пісковик найвищої щільності (2250 -2670 кг/м3) та міцності (250-400 Мпа). Використовується як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Потребує обробки гідрофорбізаторами.